Firma SA-TECH Automatyka, której właścicielem jest Szymon Burnac zajmuje się automatyką w przemyśle. Jej siedziba zlokalizowana jest w Świeciu na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

W dzisiejszych czasach automatyzacja procesów w przedsiębiorstwach przynosi realne korzyści. Jej zaletami są skrócenie czasu cyklów zachodzących w firmach, większa kontrola, stały monitoring i odciążenie pracowników a co za tym idzie zmniejszenie ponoszonych kosztów i zwiększenie zysków osiąganych przez firmę.

Szymon Burnac to specjalista od automatyki przemysłowej. Z maszynami pracuje już od ponad dwudziestu lat. Swoje doświadczenie zdobył głównie w branżach papierniczej i poligraficznej. Zajmuje się naprawą maszyn i linii produkcyjnych oraz budową maszyn i urządzeń. Jego zadaniem jest wprowadzenie automatyzacji w procesach produkcyjnych. Pomaga klientom w wyborze najlepszych technologii dostosowanych do potrzeb i możliwości finansowych przedsiębiorstw.

SA-TECH Automatyka świadczy usługi mobilne, z dojazdem do klienta. Firma przyjmuje zlecenia przez siedem dni w tygodniu, aby dostosować się do oczekiwań swoich zleceniodawców.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.